Klikej Pan w te zgłoszenie! No, klikej!

  Poniedziałek, to jest taki dzień, że wszyscy naraz chcą wszystkiego od razu - a człowiek przecież musi odpocząć sobie po zawodach, czy tam po grillu ze szwagrem (to drugie, zazwyczaj, znacznie bardziej eksploatuje organizm). Niemniej, będziemy cisnąć - przecież to jest ostatni dzień, żeby zgłosić się na Mistrzostwa Mazowsza i województwa lubelskiego w sprincie! Mowa, oczywiście, o zawodnikach zarejestrowanych w PZOS - bo ci niezrzeszeni, mają jeszcze chwilę na podjęcie decyzji.

  A ponieważ staramy się odpowiadać na potrzeby, z których istnienia nawet nie zdajecie sobie sprawy - podpowiadamy, że aktywny udział w imprezie w Kozienicach (połączony z basenowaniem) - nie wyklucza, dajmy na to, uczestnictwa w koncercie Scorpionsów w Krakowie. Koncert rozpoczyna się o 20.00, droga to trzy godziny - zostaje jeszcze godzinny buforek na zaczesanie grzywy, tankowanie i lekki posiłek w drodze. Skonfundowanym, młodszym, Czytelnikom, objawiamy straszliwą prawdę, kto to są - ci Scorpionsi:

  Pewnych rzeczy się nie da wyretuszować - ale, nasi Młodzi Przyjaciele, uwierzcie, że to wyćwiekowane kombo znacznie lepiej daje radę w muzykę, niż jacyś chrumkający i falsetujący koleżkowie płci i kolorów wszelakich, mocno lansowani obecnie...

  Wracając do spraw zasadnczych - ktokolwiek jeszcze się nie zgłosił, ten parówa niechaj nadrobi szybko to zaniedbanie. Czekamy niecierpliwie, nowa mapa też, gratisowy wjazd na wodne atrakcje również... Nie ma argumentów "przeciw". No, nie ma.