Agitujemy zrzeszonych i niezrzeszonych!

  W ramach zachęty i przypominania o naszych zawodach - czyli Mistrzostwach Mazowsza i województwa lubelskiego w sprinterskim BnO, które odbędą się w Kozienicach 28 maja - publikujemy element perswazji obrazkowej, czyli - po ludzku - plakacik imprezy.

  Nietrudno się domyślić, że ów plakat kierowany jest głównie do "cywilnych", potencjalnych, uczestników wydarzenia; "zawodowcy" mają swoje kategorie. Natomiast osoby, które chciałyby spróbować swoich sił w orientacji sportowej, też będą miały taką możliwość, wybierając jedną z czterech (!) tras popularyzacyjnych.

 Ponieważ zaś: po pierwsze - to sprint; po drugie - trasy, które mają zachęcać; ich długość będzie adekwatna. To znaczy od 1500 metrów na Krótkiej i Rodzinnej do 3500 metrów na długiej. Średnia, co zapewne odgadli bystrzy Czytelnicy, plasuje się z parametrami pośrodku.

 Zachęcamy zatem do startu niezrzeszonych; na czempionów w tych kategoriach czekają trofea, ufundowane przez Dyrektora KCRiS, Marcina Zmitrowicza (o tym też jest na plakacie;). Zapraszamy!

 Zrzeszonym zaś przypominamy - termin zgłoszeń upływa w poniedziałek, czyli 23 maja. Nie przegapcie tej daty, byłoby szkoda!