Zachęta kąpielowa

  Jest w gronie biegaczy na orientację wcale liczne grono zawodników, którzy sprinty odpuszczają z definicji. Niektórzy jeszcze argumentują - wcale sensownie - że nie opłaca się gdzieś jechać godzinę - albo i dłużej - żeby pobiegać raptem kwadrans... I tu - pełna zgoda, życzymy wszystkim uczestnikom Mistrzostw Mazowsza i województwa lubelskiego w sprincie, żeby 28 maja w Kozienicach uwinęli się z trasą piorunem. W dodatku, bez błędów.

  ALE - kto powiedział, że aktywności na zawodach mają skończyć się na mecie biegu? Tym razem będzie inaczej; dzięki gościnności Dyrektora Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu, Marcina Zmitrowicza, wszyscy uczestnicy zawodów będą mogli po skończonym biegu (i dekoracji) korzystać z uroków kompleksu wodnego tegoż KCRiS! I to wszystko - w cenie wpisowego! Wejściówka na basen i przylegające atrakcje ważna będzie przez dwie godziny w dniu zawodów - więc można zaplanować sobie ciut dłuższy pobyt w Kozienicach... No i, zabrać kąpielówki, rzecz jasna.

  Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników biegania - oraz pływania. W takie upały, jak teraz, podobny duathlon wydaje się być optymalnym rozwiązaniem :)

  Aha - biuletyn nr 2 już wkrótce!